Benecko restaurace vás mile překvapí

Benecko restaurace vás rozhodně velmi mile překvapí, a to nejen příjemnou atmosférou, která zde panuje, ale také dokonalým jídlem, které zde budete mít tu čest ochutnat. Za mě osobně je zde nejlepší jídlo v okolí. Aby také ne, když se pstruzi vozí z nedalekých horských sádek a hovězí zase z místní oblíbené farmy. Kromě toho, že si tato moderní horská restaurace zakládá na lokálním zdroji surovin, disponuje také skvělými kuchaři, kteří samotné jídlo dovádí ke své naprosté dokonalosti. Díky konceptu otevřené kuchyně se jim navíc po celou dobu přípravy jídla můžete dívat pod ruce a tím pádem sledovat kouzla, která s vašim pokrmem provádějí. Je to skutečně fascinující podívaná. 

Restaurace Benecko díky své kapacitě nabízí skvělé místo pro jakékoliv akce

Restaurace Benecko potěší všechny vaše smysly. Nevíte, kde se nachází ta nejlepší restaurace na svatební hostinu?Benecko je tou restaurací. Díky tomu, že kapacita vnitřních prostor pojme až 80 osob a díky venkovní terase je toto číslo možné zvýšit na 120, je tato restaurace perfektním místem pro jakoukoliv oslavu, firemní akci či právě svatební hostinu. Benecko je velmi romantické místo, které si zamiluje nejeden novomanželský pár a jejich hosté. Já sama bych mohla o romantice, která na vás číhá na každém kroku na Benecku se svým manželem dlouze hovořit. Pokud tedy nevíte, kam do restaurace na Benecku, tento tip vás rozhodně velmi mile potěší. 

Na domácí zmrzlinu i čerstvý řízek si musíte vytvořit včasnou rezervaci

Rezervace restaurace Benecko je de facto nutností. Pokud chcete ochutnat místní domácí zmrzlinu či vás láká čerstvý domácí řízek se šťouchanými brambory, nesmíte si zapomenout zarezervovat místo v restauraci. O volná místa se tu totiž strhává každodenní boj, a kdo dřív přijde, ten má dříve naplněné břicho. Je to jednoduše top restaurace. Benecko je na ní také po právu pyšné a není se čemu divit. Krásné prostředí, dokonalé jídlo, bezvadný personál a příjemná atmosféra je zde totiž k nezaplacení. 

pr clanky