Horoskop osudové lásky: Toto jsou ty nejlepší vztahové kombinace

Láska je pro nás jednou velkou záhadou.

Zatímco při někom postupuje jen velmi pomalu a dva lidé si k sobě najdou cestu až po několika setkáních, jiným stačí jediný pohled a úsměv na to, aby dobře věděli, že právě potkali svého osudového partnera. Kromě zázračné chemie může v takových vztazích panovat i esoterické kouzlo, když jste si díky svému datu narození už předem předurčeni.

Beran – Lev
Potřebují k sobě výbušné znamení, které je zároveň dokáže zkrotit. Jsou jen velmi těžko zvladatelný a podrobí se pouze opravdu silnému partnerovi. Lev jim dokáže lahodit správnou mírou lichotek, ale zároveň jejich chování drží v mezích slušnosti, aby nepůsobily na své okolí jako hulváti. Panuje mezi nimi i silné erotické napětí.

Býk – Panna
Přitahuje jejich to i ke Váhám, ale tehdy jde většinou o platonický vztah, který nepřeroste v partnerský svazek. Panny jim na rozdíl od nich nabízejí pocit stability a klidu. Jsou pro ně vyváženým protějškem, kterým stačí říci jen jednu větu, aby jim poslušně zobal z ruky. No také jsou pro ně dostatečně tajemné, co je udržuje ve správném napětí.

Blíženci – Váhy
Lidé narození ve znamení Vah mají pro vás dostatek pochopení, ale hlavně vám dávají hodně svobody, kterou tak potřebujete. Jde o oboustrannou dohodu, když je jejich láska založená na důvěře a respektu, bez zbytečných žiarlivostných scén. Oba mají slabost pro dobré jídlo, umění a krásy života.

Rak – Štír
Častým problémem Rakov je, že se nedokáží prosadit a vždy se staví do pozadí. Kvůli tomu potřebují u sebe někoho, kdo je bude posouvat vpřed a nedovolí jim podceňovat se. Štíři v nich dokáží vyzvednout jejich pozitiva a pak je prodají i za ně. Jsou pro ně skvělou oporou a také motivátory, kteří jim nedovolí stagnovat.

Lev – Střelec
Máte podobné smýšlení a toužíte po stejných věcech. Skvěle se doplňujete a vždy víte, kdy má ten druhý slabou chvilku a potřebuje podržet. Obzvláště vynikající je toto spojení v intimním životě. Levi potřebují vášeň a experimentování. Střelci se nechtějí nudit a jsou ochotni přistoupit na jakékoliv bláznivé nápady.

Panna – Kozoroh
Panny milují pokud si někdo všimne jejich dobré srdce a zbožňuje jejich pro jejich obětavost. Tehdy se dokáží motivovat k ještě větším gestům, které dělají jejich lásku výjimečnou. V obou se skrývá velká dávka perfekcionismu. Jelikož oba touží po stejné dokonalosti, nejsou si vzájemně otravní. Touží po stabilní a silné rodině, která by byla vzorem pro okolí.

Váhy – Vodnář
Láska pro vás představuje především intelektuální spojení. Se svým partnerem se chcete bavit, diskutovat o vzrušujících tématech a být si zároveň nejlepšími přáteli, ale i kritiky. To vše vám dokáží nabídnout Vodnáři, kteří navíc také preferují čilý společenský život. Rádi se smějete, vidíte život v tom lepším světle a to jsou hlavní věci, které vás spojují.

Štír – Ryby
Vy máte praktický pohled na život a oni jsou snílci. Oba se perfektně doplňujete v tom, aby vaše životy nebyly strohé nebo utržené od reality. Potřebujete také kousek žárlivosti, abyste věděli, že vašemu partnerovi na vás záleží. Ryby se k vám budou v patřičné míře chovat majetnicky a dají vám pocítit, že jste pro ně výjimeční.

Střelec – Vodnář
Máte dobrodružnou povahu a nechcete se v životě nudit. Kvůli tomu jste ochotni přistoupit i na adrenalinový vztah, který polechtá i pár hádek. To sladké udobřování vám za pár štiplavých slov jistě stojí. Oba máte rádi společenský život, kulturu a cestování. Občas máte tendenci stáhnout se do ulity a Vodnáři jsou právě ti, kteří vás vytrhnou z letargie.

Kozoroh – Býk
Chcete mít svůj klid, rodinnou pohodu a nepotřebujete hodně adrenalinu. Po svém boku potřebujete člověka, který vytvoří rovnováhu a když se dostanete do vašich tradičních problémů, najde vám cestu zpět. Býci dokáží ukočírovat i váš neuvážený vztah k penězům, když pevně drží v rukou rodinný rozpočet.

Vodnář – Blíženci
Mají dobrodružnou povahu a jsou zároveň divoši, kteří nemohou mít u sebe klidnou osobu. Blíženci jim vnášejí do vztahu potřebnou dávku napětí, aby se nenudili a mohli o nich stále bojovat. Potřebují být stále v pohybu a mnoho lidí nestačí jejich tempu. Tato symbióza jim však přináší do života potřebnou jiskru a nadšení.

Ryby – Rak
Mezi těmito dvěma znameními panuje velká harmonie. Jejich vztah je velmi klidný, vyrovnaný a dává oběma stranám maximum toho, po čem touží. Tuto pozitivní energii pak přesouvají i na okolí. Působí velmi šťastně a idylicky. Láska je pro ně největší prioritou a věrnost je pro ně stejně důležitá jako udržení stability jejich vztahu.

pr clanky