Matrace, do kterých se vyplatí investovat

Matrace, na které každý den spíte, by měla být kvalitní. Přesně těmito slovy popsal mé zdravotní problémy se zády můj lékař. Stáří své matrace jsem z tohoto důvodu raději zatajila, jelikož mi bylo jasné, co by následovalo. Díky tomu, že jsem ovšem dlouhá léta ležela na matraci, která rozhodně kvalitní nebyla, mám nyní problémy s krční páteří, které musím tlumit léky na bolest a nemohu se plně věnovat sportům, které jsem do této chvíle naprosto milovala. Sypat si popel na hlavu v tento moment ovšem již nemá smysl. Čas nelze bohužel vrátit a já se musím smířit s tím, že mně má krční páteř nyní trestá za mojí letitou laxnost. 

Matrace z výprodeje není dobrý nápad

Matrace pořízená ve výprodeji vám doma jistě příliš štěstí nepřinese. Ba naopak. Tudíž je zcela vhodné pořídit si skutečně kvalitní matraci a nebát se do jejího pořízení vůbec investovat. Když budete na matraci šetřit, vaše zdraví vám za několik let za toto rozhodnutí rozhodně nepoděkuje. Tudíž jsem si pořídila luxusní oboustrannou matraci, která má sedm zón a její tvrdost je na stupni číslo čtyři. Mám totiž ráda spaní na tvrdší matraci, a tak pro mě tato úžasná zdravotní matrace byla jasnou volbou. 

Udělali jsme si s manželem radost pod stromečkem

Dvě nové matrace jsme si s manželem pořídili jako vánoční dárek, který nás oba pod stromečkem velmi potěšil. Jelikož navíc manžela trápí nadváha, byla volba matrace jasná a sice, musí být vhodná pro osoby, které mají více jak 100 kg. Jádro této matrace je totiž tvořeno po obou dvou stranách, a to sedmizónovými deskami, které jsou vyrobeny ze studené pěny COOLFLEX. Tato matrace je navíc mimořádně elastická a také pružná. Má krční páteř se po několika měsících spaní na mé nové matraci již neozývá tak často a manžel rovněž spí jako nemluvně. Přece jen je nejdůležitější usínat s pocitem, že si neničíte své zdraví.

pr clanky