Výroba plastů aneb potřebujete přivést plastové polotovary?

Asi se vám to bude zdát poněkud zvláštní, ale plastové polotovary jsou v současné době hojně využívány snad ve všech odvětvích zpracovatelského průmyslu. Výroba plastů se specializuje hlavně na plastové desky, plastové tyče a hotové výrobky, které jsou přesně vyrobeny dle vaší technické dokumentace. Jenomže při vyšších objemech výroby sice budete profitovat z úspor z rozsahu, ale zase nastává problém s dodáním polotovarů. Řešení celého problému však nabízí renomovaná společnost zabývající se výrobou plastových produktů.

Jak dlouhé jsou dodací lhůty?

Hlavní komplikací v průmyslových odvětvích jsou absurdně dlouhé dodací lhůty, které prodražují samotnou výrobu a tím pádem i výsledné produkty. Výroba plastů v renomované společnosti se ovšem vydala odlišným směrem, kdy se snaží problém dodacích lhůt vyřešit. Specializovaná firma má k dispozici několik skladů jak na území České republiky, tak v Německu o celkové ploše přibližně 15 000 m2. Díky tomu je zajištěno rychlé dodání všech skladových položek až do vašeho výrobního závodu.

Potřebujete s čímkoliv poradit?

Sortiment skladových položek má specializovaná společnost opravdu široký. Ale přesto se může stát, že budete mít natolik specifické požadavky, že si z nabídky velkoskladů nevyberete. V takovém okamžiku však nemusíte věšet hlavu, protože se vás ujmou proškolení zaměstnanci, kteří jsou připraveni vám poradit. Na vyžádání se tedy dozvíte nejenom podrobnosti o konkrétních plastových polotovarech, ale také vám bude doporučeno, kam se hodí plastové tyče či desky.

Nebudou výrobky při přepravě poškozeny?

Pokud si několik plastových polotovarů objednáte, můžete využít zvýhodněných možností dopravy. Ta je realizována prostřednictvím nových kamionových souprav s návěsy opatřenými pevnými plachtami. Tím pádem se nemusíte obávat ani poškození při přepravě, protože na vyžádání jsou plastové desky všech kvalit a rozměrů opatřeny jednostrannou nebo oboustrannou ochrannou fólií.

Objednání plastových polotovarů už je v současné době hračka. Kontaktováním renomované společnosti získáte jistotu, že obdržíte desky i tyče v perfektní kvalitě. 

pr clanky