Skoncovala se svou vizážistkou: Cítila jsem se tak neatraktivní!

I krásná a populární herečka bojovala se sebeláskou

Hvězda z Game of Thrones přiznala boj se sebeláskou: „Cítila jsem se velmi neatraktivní. Ve svých očích jsem neviděla nic jiného jen bolest, „přiznává známá herečka.

Sympatická herečka známá zejména díky seriálu Game of Thrones – Emilia Clarke se naštvala na svou odbornici na krásu. Ukázala její dveře. Co se stalo?

Tento rok se pokud jde o péči o krásu a celkově vzhled nese ve znamení přirozenosti. Trendem je co nejméně mejkapu, dokonce několik celebrity si nechávají odstranit vylepšení, které si dali udělat.

V tomto období v rozhovoru pro Elle UK prozradila Emilia Clarke šokující vyjádření, kterého se dočkala právě od vlastní poradkyně na krásu. Už jako 28-leté jí tato „odbornice“ řekla, že potřebuje obličejové výplně.

I herečka nenávidí, když jí druhý diktují, co má dělat
Emilia v nedávném rozhovoru prozradila i vlastní reakci. „Ukázala jsem jí dveře a řekla, aby vypadla“. Herečka, která aktuálně promluvila, io tom, že je na ni vyvíjen tlak, aby točila nahé scény, nenávidí lidi, kteří se starají o druhých a říkají, co nám potřebujeme nebo, co bychom měli dělat.

Je až neskutečné, jakou samozřejmostí se staly zásahy do krásy, včetně injekčních výplní – ve světě celebrit je mnozí považují již přímo za společenskou normu.

Výplně před třicítkou? Společenská norma!
„Nikdy jsem to neměla výplně, a tak jsem zůstala jako přikovaná. Určitě je ani teď nechci, ale netvrdím, že je nebudu chtít později. Nechávám si prostor na rozmyšlenou.

Ale nelíbí se mi skutečnost, že se najednou stalo normálním dávat si výplně a dělají to všichni, „řekla herečka. Není tedy zcela proti pomoci v kráse, ale nyní na to rozhodně není ten vhodný čas.

V obličeji se zrcadlí zkušenosti
„V 34. letech jsem moudřejší, inteligentnější, mám více zkušeností, spoustu věcí jsem dokázala a jsem na to hrdá. Jsou některé věci, které dokážeš jen tehdy, když máš určitý věk. Takže, pokud moje tvář bude odrážet čas, který jsem strávila na této zemi, nestydím se za to, „vysvětluje Emilia svůj postoj k stárnutí.

Nevěděla vyjít ven bez make-upu
V únoru pro magazín InStyle prozradila, že se konečně začala cítit pohodlně i když nemá na sobě žádný make-up. Přiznala, že to byl pro ni boj, protože když byla mladší, make-up byl pro ni jako brnění.

„Nemyslím si, že jsem byla jedinou ženou na světě, která nemohla snést myšlenku vyjít ven bez make-upu. Nyní si však uvědomuji, kolik činí ve srovnání s makeupem péči o pleť, „doplňuje. Při správné péči prostě líčení nepotřebujete.

Krutý zásah do sebevědomí
Málokdo ví, že mladá herečka má za sebou i vážné operace. Po natáčení první série Game of Thrones jako dvacetiletá utrpěla dvě aneurysmatu (vyboulení cév) mozku s krvácením. Musela podstoupit operaci, následky však nebyly příjemné.

Teprve nedávno přiznala, že léky, které užívala změnily její vzhled, cítila se ošklivá, co se velmi intenzivně dotklo i její sebevědomí. Léky, které užívala totiž zadržovaly vodu a jednu polovinu obličeje měla dost oteklou. „Cítila jsem se velmi neatraktivní. Ve svých očích jsem neviděla nic jiného jen bolest, „přiznává Emilia.

Chvíli trvalo, než znovu nabyla sebevědomí, nakonec však našla svou vnitřní krásu.

Sebeláska se stala často skloňovaným slovem. Je to téma, kterou je třeba řešit. I naše vicemiss Kristína Víglaský řeší lásku sama k sobě a přiznává, že ne vždy je to jednoduché:

pr clanky