Jak poznáš tu pravou přítelkyni? Udělej si checklist těchto vlastností

Skutečné přátelství je velmi vzácné

Existuje několik směrodatných vlastností, které by správná kámoška měla mít. Má je i ta vaše?

Každá z nás touží po spřízněné duši, ne jen v partnerovi, ale i v kamoške. Člověk, na kterého se můžete vždy spolehnout, nesoudí vás, je tu vždy pro vás a má vás rád takovou, jaká jste.

O tom je skutečné přátelství. Jak zjistíte, zda máte u sebe takovou osobu? Toto jsou vlastnosti, které by měla splňovat …

nezávidí
Ženy jsou jako lvice, je velmi obtížné najít kámošku, která vám nezávidí a bere váš úspěch, jako motivaci a dopřeje vám jen to nejlepší.

Kámoška, ​​která vás vnímá nejlepší, jak jen může. Vždy vás podrží a slovo závist je její vůči vám cizí, protože vám upřímně ze srdce přeje úspěch. Taková, která, když trpíte vy, trpí s vámi.

Je k vám upřímná, i když ví, že vás to může zranit
Falešných kámošek máme během života dost, ale ty, které jsou vždy upřímné, i když to bolí, takových je málo. Mít u sebe osobu, která vám řekne věci narovinu, protože vás zná nejlépe, ale dokáže se na některé životní situace dívat objektivnější a s nadhledem.

Řekne vám, když nechováte rozumně, nesoudí vás, jen se vám snaží nastavit zrcadlo, abyste v některých slepých uličkách našli východ ven.

Přeje vám jen to nejlepší
Přítelkyně, jejíž po oznámení toho, že vás povýšili nebo, že se budete vydávat pláče od štěstí. Nepotřebujete u sebe pijavici, která si v koutku duše řekne, proč to nejsem já, které se daří. Ta pravá kámoška vám dokonce dopřeje více než sobě.

Je tu vždy pro vás, i o půlnoci
Je skvělé najít přítelkyni, která si nevymýšlí výmluvy, jak se vyhnout poslechu vašich problémů, ale je tu pro vás io půlnoci, a to za každých okolností.

Vyslechne vás a přinese objektivní názor, pokud si ho ptáte, pokud ne, je tu jen na to, abyste měli komu postěžovat, protože takovou osobu, které se se vším svěříme potřebuje každá z nás.

inspiruje vás
Ideální je, pokud máte po boku člověka, se kterým se navzájem inspirujete. Ať už pracovně nebo v různých jiných oblastech. Nezapomínejte na to, že jste průměrem 5 lidí, se kterými se nejčastěji setkáte.

Vaše BFF je vaším zrcadlem, proto by měla být taková, jaká byste chtěli být vy. Měla by mít vlastnosti, které obdivujete a vážíte si je na ní. Měla by vám něco přinášet a být zároveň vaší inspirací.

nesoudí vás
Určitě jste za svůj život udělali mnoho věcí, na které nejste obzvláště hrdé, avšak i tyto úlety, ta pravá kámoška vnímá jako součást vás, nesoudí vás za vaše rozhodnutí ani řízení. Má vás ráda takovou, jaká jste is nedokonalostmi, či ne zcela ideálními vlastnostmi. Slovo kamarád je synonymem člověka, který vás akceptujte takového, jaký jste.

V žádné situaci vás nesoudí a nestaví se do pozice člověka, který na vás dívá pohrdavě. Právě kámoška, ​​je tu od toho, aby i ty šílené věci, kterých se dopustíte, překonala s vámi a byla vaší oporou. Samozřejmě, neměla by vás podporovat ve špatných rozhodnutích.

Je stejný blázen jako vy
Většinou si do života přitáhneme lidí, kteří jsou na stejné vlně jako my. Proto je super mít kámošku, která je za stejné šílenství jako vy.

Je za každou srandu a víte, že si s ní užijete každou aktivitu, protože chápete a vnímáte realitu a okolí stejně. Někdy se stává, že při opravdových soulmates, nemusíte říct slovo, ale i přesto víte, na co myslíte.

Jste při ní sama sebou
Toto je velmi důležitý atribut přátelství. Při skutečné kamoške, byste měli být uvolněné a na 100% samy sebou. Žádná přetvářka nebo strach z toho, co si o vás bude myslet.

Ta osoba by vám měla dávat určitý pocit jistoty o tom, že na vás nebude nahlížet povrchně či odmítavě. Chápe vás a můžete před ní říci cokoli a být jakákoliv.

pr clanky