Osobní trenér hvězdné krásky poradil, jak si nastavit režim na hubnutí

Jak zhubnout? To je otázka, zejmna v těchto dnech.

Hubnutí představuje komplexní proces, během kterého pracujete nejen na změně postavy, ale i celkového životního stylu. Paolo Mascitti je osobním trenérem Nicole Scherzinger a právě díky němu se jí podařilo ještě více vylepšit svou figuru.

Její fanynkám proto nyní představil plán, který jim pomůže v cestě za vysněnou formou a jeho doporučení z dob prd izolací, nyní dodržuje Nicole i doma se svým přátelům Thoma Evansem …

HIIT trénink na rychlé spálení kalorií
Vysoce intenzivní trénink není populární zejména mezi ženami, které nemají rádi náročné posilování. Ty raději upřednostňují kardio, běh, pilates nebo kolektivní sporty, při kterých nepociťují tak velkou fyzickou únavu.

Jenže Paolo Mascitti uvádí, že právě takový typ cvičení je velmi důležitý na začátku hubnutí. Při HIIT zapojíte najednou všechny svaly na těle, nastartujete metabolismus a hubnete velmi rychle.

Navíc tomu nepotřebujete věnovat až tak dlouhý čas, aby to mělo patřičný účinek, takže je vhodné i pro zaneprázdněné osoby.

Cvičení s činkami dva až třikrát týdně
Při cvičení musíte dbát i na budování svalové hmoty. To se vám nejvíce podaří pomocí činek nebo zátěže.

Nezanedbávejte to a jděte přes své limity, abyste postupně posouvaly dále. Tento trenér doporučuje abyste zvedání zátěže věnovali dva až třikrát týdně. Pokud nemáte doma činky, tak použijte láhve s vodou.

Užívejte si to
Nikdy nesetrvají při něčem dostatečně dlouhou dobu, pokud vám to nebude způsobovat radost. Budete hledat různé únikové cestičky, jen abyste těmto povinnostem vyhnuli.

Proto se snažte najít takovou aktivitu, která vás bude bavit, bude vás motivovat a zejména se budete moci posouvat dál, což zlepší vaše výkony. Zkuste na to namluvit i svou kamarádku, protože se vzájemně můžete potáhnout, pokud se jedné z vás nebude chtít.

střídejte cvičení
Opakování stejné série a typu cvičení není dobré ze dvou důvodů. Prvním je, že kvůli tomu rychle ztrácíte motivaci. Nicole si tyto dny obměňuje cvičení doma i na dvoře a cvičí i tančí spolu se svým přátelům:

pr clanky