Pikantní tajemství mužů: Po tomto touží, když jim to děláte ústy

Vaše půlky se vám to možná stydí říci, ale toto mají opravdu rádi při orálním uspokojování ústy …

Neřeknou vám to a vy se zeptat nemůžete. Protože s plnými ústy se jednoduše těžko artikuluje.

Vždy je však dobré vědět, jak partnera potěšit pery, jazykem i zuby tak, že slastně Mlaska. Na to je vhodné poznat věci, o kterých se až tak nemluví.

Ruce ano, ale s rozumem
Orální sex musí být opravdu orálním. Pokud totiž chcete zkusit na muže „fejk“ při sexu, tak můžete rovnou zapomenout na to, že bude stoprocentně spokojený se zážitkem. Mnoho žen se snaží práci ústy nahradit prací rukama. No ruce musí být jen podporou vašich „jazykových schopností“.

Žádný muž nebude vyžadovat techniku ​​hlubokého hrdla nebo porno estrády, pokud ji nezvládnete. Ale snaživý práci ústy každý ocení. Polibky, něžnosti, masáž jazykem až k varletem. Technika je na vás, ale nezapomeňte na 90% používat ústa. Pokud již tedy orální sex chcete připravit tak, jak to má i ten váš velmi rád.

Dračice i nesmělá
Dvě tváře jedné dámy. Každý muž miluje, pokud se mu žena mění pod rukama. I v případě, že jí přidržuje hlavu na svém klíně. Právě nasazení dělá sex úžasným a využít to můžete právě při hře ústy.

Jsou dvě pozice, které muže vzruší na počkání. Femme fatale, která se vrhne na jejich přirození s chutí lačné vampírka. Druhou pozicí je submisivní nesmělá dívka, která se partnerovi podřídí.

Mimochodem právě tyto dva scénáře jsou také lehkým přechodem od „vanilkového“ sexu k BDSM žánru. Už jste ho zkusili? K pozici si můžete vzít i patřičnou garderobu. Partner bude nadšený od první chvíle, než otevřete ústa. A nemusíte ani nic říct.

Pohlazení vždy potěší
Rukama se nevyplatí fingovat pohyb ústy po penisu. Ale rozhodně není cesta mít jejich skryté za zády. Hlavní část akce připraví rty, jazyk a ústa. Po čem však muži touží je stimulace rukama jako bonus k vaší orální snaze.

Můžete mu projít nehty po zadku, udělat rukama dodatečnou masáž konečníku, pohladit stehna, hýždě, či záda, v závislosti na poloze. Protože i při orálním sexu platí, že čím více nervových zakončení zapojíte do hry, tím vyvoláte intenzivnější pocity. A více rozkoše potěší každé mužské pohlaví.

Nové překvapení? Neřeknou ne!
Hra ústy se nemusí omezovat jen na prostor pohlaví. Ačkoliv se oficiálně orální sex začíná až od pasu níže, stále zůstává dostatek prostoru na překvapení. Ústa a jazyk je možné použít nejen na hravé zacházení s penisem.

Masáž vnější prostaty orálně přináší mnohým mužům překvapivě rozkošnické pocity. Dokonce mají rádi, pokud jim líbáte podbřišek. Pokud jste odvážnější a sehraná dvojice, můžete překročit i hranice rimming. Jedno je ale jisté.

Muže nejvíce překvapí, pokud nebude znát předem naučenou trajektorii kterou se vyberete. Každá překvapivá odbočka je prostor na navýšení intimní slasti ústy.

Nové polohy si rád ohlédne
Kreativitě se meze nekladou. hry ústy vůbec nemusí být nudné. Není to o klečení před partnerem, ani o poloze 69. Muži milují, když přinesou ženy do postele nápad, protože s ním přichází nadšení i radost.

Probuďte v něm vášnivého tvora lze jen tím, že občas ukážete více zadečku, těla, pohrajete se s jeho fantazií a nejen tou, ale i vizuálním potěšením. To každý ocení. Protože poloh dvou těl můžete vymyslet prakticky nekonečné množství. Každý muž touží nejen po potěšeni, ale i po pohledu který mu ho znásobí.

Nadšení do akce
Technické dovednosti jsou důležité, ale nestačí. Pro partnera je alfou a omegou nadšení partnerky ze společného laskání. Mechanické dovednosti vědí do dokonalosti dovést i erotické hračky a nafukovací panenky, ale to nestačí.

Úsměv, nadšení, radost z laskání vynahradí i technické rezervy. Potěšení je přesně to, co muži nejvíce rozšíří zorničky a podpoří penis v tvrdosti. Pokud uvidí ve vašich očích nadšení, bude se cítit ve vašich ústech mnohem příjemnější.

pr clanky