Rescue Remedy nám pomáhá v každé situaci

Rescue Remedy jsem své fence Stelle začala podávat v momentě, kdy byla malé štěně a nechtěla se příliš aklimatizovat v našem panelovém bytě. Přes den totiž Stella zůstávala pravidelně sama doma, když jsem byla s manželem v práci, a tak o ní jednoduše věděl každý z našich sousedů. Stella totiž štěkala, škrábala na dveře, kňučela a vyváděla jako pominutá. Stížnosti sousedů na sebe samozřejmě nenechali dlouho čekat, a tak bylo zapotřebí tuto situaci začít řešit. Z počátku Rescue Remedy krizová esence zabírala pouze částečně a již jsem ztrácela naději na to, že se situace zlepší, avšak po nějakém čase se Stella skutečně uklidnila a doma i přes naší absenci vůbec nevyváděla tolik, jako tomu bylo dříve. Díky tomu byl náš problém se sousedy vyřešen a já s manželem jsem si mohla konečně oddychnout, že je tak nejtěžší část z celé adaptace Stelly konečně za námi. 

Rescue Remedy používám stále

Rescue Remedykrizová esence velmi bravurně vyřešila náš problém se steskem Stelly v okamžiku, kdy nebyl nikdo doma avšak zanedlouho poté se dostavil další problém, a sice ten, že Stella začala mít po prvním očkování u veterináře značný problém s návštěvou jakékoliv veterinární kliniky a také se k tomu přidala panika z jízdy autem. Stella je totiž velmi citlivá fenka, která nemá ráda krizové situace, a to asi stejně tak, jako dospělí. Stella je ovšem velmi emocionálně nevyrovnaná, a tak je třeba jí na každou podobnou situaci s dostatečným předstihem připravit. Nebýt Rescue Remedy, vůbec bych si nevěděla rady s tím, jak Stellu utišit a zbavit jí strachu. 

Silvestrovské veselí si bez Rescue Remedy neumím vůbec představit

Každoroční Silvestrovské veselí si bez Rescue Remedy skutečně neumím vůbec představit. Stella totiž vyvádí již od začátku Prosince, kdy se na našem sídlišti ozývají zvuky jednotlivých petard. Z tohoto důvodu nic nenechávám náhodě a krizovou esenci Stelle podávám již týden před Silvestrem a to čtyřikrát denně čtyři kapky esence. Díky tomu vím, že bude Stella na Silvestra klidná a já samozřejmě také. Neumím si totiž představit, jak bych přežila Silvestrovské oslavy bez této senzační krizové esence.

pr clanky