Vneste do svého domova přírodní barvy. Víte, jaké jsou aktuální trendy?

Trendy v interiérovém designu se každý rok posouvají vpřed, ale čím dál tím víc jsou vyhledávány přírodní materiály či barvy, které vytvoří přirozené teplo domova.

Na dveře nám už pomalu klepe jaře a žádá si své patřičné místo iv našich příbytcích. Nemyslíme tím náročné přestavby a redesign vašich prostor, někdy stačí málo, a to platí i v tomto případě. Přírodní barvy v interiéru dosáhnete různými doplňky či detaily, avšak zelenou máte iv změně nové sedačky či v přebarvení stěn. Všechny tyto změny přispějí k nové energii, kterou přinesete do svého domova a díky teplým barvám rozzáříte celý interiér.

Jaké barvy zvolit?
Když otevřeme své oči a podíváme se na okolní svět venku, uvidíme kopec inspirace. Od samotné přírody, po chutě či vůně. Pantone color Institute uvádí každý rok barevné trendy a tyto Suna jaře 2021 jako stvořené. Inspirovali jsme se právě těmito odstíny a vám nezbývá jen nasát tu pozitivitu, která z nich jde. Pokud zvolíte tyto barvy, věřte, že neuděláte krok vedle.

V barvě světlé angorské vlny
Angorská vlna je velmi vzácná a získává se stříháním srsti angorských králíků. Barva Angora představuje odstín mezi bílou a vanilkovou. Je velmi jemná a zároveň univerzální. Proto se designéři rozhodli tuto nadčasovou barvu zakomponovat i do trendů na rok 2021. Je snadno kombinovatelná ať už s dalšími přírodními nebo zářivými barvami. Jídelní sada v tomto odstínu působí velmi jednoduše a čistě. Stejně ji můžete vidět iv různých detailech jako sošky, vázy nebo proutěné košíky.

biscotti
Název této barvy je inspirován tradičními italskými mandlovými sušenkami, které vznikly v toskánském městě Prat. Biscotti je jedním z Pantone odstínů, který si jde svou trendy vlnu nejen v módním průmyslu, ale také v rámci interiérového designu. Připomíná barvu písku, který je dalším darem přírody. Nevíte jak tuto barvu přinést do vašeho příbytku? Nechte se inspirovat.

Své čestné místo si najde v různých typech nábytku, ale i u jídelního prostírání či bytových doplňcích.

pr clanky